---

---

O nas

Po Warszawie, Londynie, Krakowie i Katowicach, nadszedł czas na nowa odsłonę legendarnej restauracji U Kucharzy w Sopocie.

U Kucharzy jest koncepcja słynnego restauratora Adama Gesslera, która opiera się na bezkompromisowym podejściu do jakości gotowania oraz produktu, dwukrotnie nagrodzona statusem Bib Gourmand przez przewodnik Michelin.

U Kucharzy wszystko toczy się naokoło jedzenia, przygotowywanego pieczołowicie przez armie kucharzy na oczach gości w otwartej kuchni. Gotowane przez nas potrawy zawierają zarówno sztandarowe przepisy Adama Gesslera, jak również potrawy regionalne i lokalne. Produkujemy również nasze własne pieczywo oraz desery i słodycze.

U Kucharzy Sopot mieści się w samym sercu miasta, przy Bohaterów Monte Cassino. Restauracja oferuje 3 sale restauracyjne oraz duży ogródek na samym bulwarze Monte Cassino. Właściciele zapraszają również do baru i klubu, w którym wraz z doborowymi drinkami serwowana jest znakomita atmosfera i pierwszorzędny program artystyczny oraz rozrywkowy.

W związku z popularnością restauracji, bardzo prosimy o uprzednią rezerwacje stolików. Nasz management będzie również zaszczycony służyć Państwu pomocą przy organizacji większych rezerwacji lub przyjęć.

Zapraszamy i bon appétit!

Copyright © WAM INVESTMENT All Rights Reserved